Hamileliğin ilk Erken 115 Belirtisi Gebelik Belirtisi

9
81062

Hamileliğin ilk Erken 115 Belirtisi Gebelik Belirtisi

Biliyoo.com Sizler İçin Daha Önce Nette Hiç Yayınlanmayan Hamilelik Belirtileri, Konusunu 30 jinekolog uzmanı ‘na Sordu… Gebelik Belirtileri Hakkında Bütün Soruların Yanıtlarını Alarak Sizlere Sunduk..

Hamilelik harika ve heyecan verici olabileceği gibi bazen de çileli, zor ve sancılı olabilir. İlerleyen yazılarımızda size vereceğimiz fikirler ve bilgiler doğrultusunda hareket ettiğiniz sürece bu bilgiler sizlere yol gösterip iyi bir rehber haline gelecektir.

Hamileliğinizi keyifli ve konforlu şekilde geçirmek elinizde fakat ister planlı ister plansız olsun bu konuda üzerinize düşeni yapmamanız halinde hastalıklı bir insanmışsınız gibi olmanız kaçınılmaz olabilir. Kaçınılmaz olan bir diğer şey de gebelikte vücutta meydana gelen bir takım değişikliklerdir.

Bunlar gebeliğin ilk evrelerinde sadece anne adayı tarafından hissedilip fark edilirken ilerleyen evrelerde herkes tarafından fark edilir. Anne adayında başta mide bulantısı ve bu mide bulantılarını seyreden kusmalar, baş dönmesi, halsizlik, yorgunluk, duygu değişikliği örneğin ani sinirlenme ya da ağlama nöbetleri ve aşerme görülür. Endişelenmenize gerek yok her şey yolunda.

Biliyoo.com Sizlere 30 Hamilelik Uzmanından Edindiğimiz Bilgilerle A’ Dan Z’ Ye Hamilelik Belirtileri

Hamileliğin ilk Erken 115 Belirtisi Gebelik Belirtisi
Hamileliğin ilk Erken 115 Belirtisi Gebelik Belirtisi

Konunun Devamını okumak için 2 Ye Tıklayın
Gebelik Belirtileri Yazısının Devamını Okumak için Aşağıdaki Bir Sonraki Rakama Basın  

9 YORUMLAR

    • ayşe hanım hamilelikte tüy dökücü, kullandığınız taktirde bu sizin vücudunuzdan bebeğe giderek bebeğe zarar verebilir. bu yüzden biz hamilelikte tüy dökücü krem kullanmayı hastalarımıza yasaklıyoruz. hamilelikte kıllanma tüylenme ise hamilelik başlangıcında olamaz, hamileliğiniz biraz ilerlediğinde ortaya çıkar. yanlış söyle bir şey var, her hamilelikte tüylenme olmaz. bütün hamilelikler farklı geçebilir.

  1. Merhaba ayin 9 da adet oldum ve ayin 15 de bitti ve sürekli eşimle ilişki yaşadık ve adet olmama henüz var gebe kalmak ıstiyorum sizce hamilelik varmidir yumurtalama döneminde de ilişki yaşadık hamile olma şansım yüksek mi? belirtilerim var soğuk terleme ve sigaram da tad değişikliği soguk Şimdiden teşekkür ederim

  2. Merhaba ben kasımın 30 da adet oldum aralıkın 4 dünde bittim aralıkın 15 yumurtlama günümdü 15 inde eşimle birlikte oldum ilk 13 unde olduk ve 15 de tekrar olduk bebegimiz olsun diye acaba hamile kalırmıyım hamilelik belirtisi ne zaman başlar yardımcı olurmusunuz

    • Nilay Hanım Hamilelik Belirtileri, Adet Tarihini Bir hafta geçer ve Adet olmaz iseniz (anarmol durumların dışında) işte o zaman hamilelik şüphesi olabilir, ve kendinize hemen eczaneden Gebelik Testi, Çubuğu Alıp Kendinizde uygulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here