Hamile Kadınlarda Vajinal Akıntı Sorunu

Vajinal akıntı nedenleri, akıntı neden olur mavi renk, akıntı neden olur nasıl geçer, akıntı neden oluşur, akıntı neden azalır, akıntı neden çoğalır, akıntı neden kokar, akıntı neden kesilir, akıntı neden olur kadınlar kulübü, akıntı neden koku yapar,

5
32725

Hamile Kadınlarda Vajinal Akıntı Sorunu

Hamile Kadınlarda Vajinal Akıntı Sorunu, vajinal akıntı, vajinal mantar tedavisi, vajinal mantar tedavisi, vajinal enfeksiyon, vajinal ultrason, vajinal fitil, vajinal kuruluk, vajinal kanama, vajinal doğum, vajinal tampon, vajinal estetik, vajinal akıntı nedir, vajinal akıntılar, vajinal ağrı, vajinal akıntı kaşıntı, vajinal akıntı ve koku, vajinal akıntı olmaması, vajinal ameliyat, vajinal akıntıda koku, vajinal akıntı çeşitleri, vajinal genişlik, vajinal bölgede kaşıntı, vajinal bölgede siğil, vajinal beyaz akıntı neden olur, vajinal bölgede ağrı, vajinal bölge mantarı, vajinal duş nasıl, vajinal duş nedir, vajinal enfeksiyon tedavisi, vajinal hastalığı,

6 – Bazı Akıntılar Erken Doğum Tehlikesi Taşır Mı

Vajinal akıntıların en önemli sorunlarından bir tanesi bazen erken doğuma yol açma tehdidir. Örneğin trichomanas, bakteriyel vaginosis gibi mikroplar bazen amniyotik sıvıyı da iltihaplandırarak erken doğuma yol açma riski taşırlar. Bunun için her mikrobik akıntıda doktora başvurarak sebebi anlaşılmalı ve tedavi acilen yapılmalıdır.

7 – Her Akıntı Hastalık Belirtisi Mi

Her akıntı hastalık belirtisi değildir. Gebelikte normal akıntılar da olabilir. Bu akıntının mikrobik akıntıdan en büyük farkı kaşıntı, koku, rahatsızlık yaratmalarıdır. Ama yine de her akıntıda gebe doktora danışmalıdır.

5 YORUMLAR

  1. Adetime 4gun var ama seffaf akintim var midem bulaniyor sanki kusacakmisim gibi karnimda hafif siskinlikte var goguskerimde agrin ve sancilanma oluyor ama surekli degil acaba hamile olabilirmiyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here